wybierz dzień:

wszystkie

sortuj wg:

american docs

Filmy dokumentalne: najważniejsze produkcje sezonu, w dużej mierze ukazujące oblicze Ameryki, ale i obrazy realizowane przez Amerykanów w innych zakątkach świata, podejmujące wszelkie tematy.

W centrum każdego festiwalu znajdują się konkursy. American Film Festival posiada dwie premierowe sekcje konkursowe: Spectrum, panoramę współczesnego kina amerykańskiego (14 filmów) oraz American Docs, czyli najgłośniejsze dokumenty sezonu pokazujące różne oblicza Ameryki (10 filmów). Oceniane przez widzów filmy będą ubiegać się o nagrody w dwóch kategoriach: film fabularny i film dokumentalny. Nagrody w obu konkursach w wysokości 10 i 5 tysięcy dolarów ufundowała firma BNY Mellon, dodatkową nagrodę – telewizja Ale kino+.

europejczycy w ameryce

Kurator sekcji Marcin Giżycki – autor książki Wenders do domu, proponuje kilkanaście kultowych filmów zrealizowanych przez europejskich twórców w USA: od Sergia Leone, przez Wernera Herzoga, Brunona Dumonta, po Larsa von Triera. W programie przeglądu znalazły się bardzo różne wizje amerykańskiej rzeczywistości m.in. portret kalifornijskiej bohemy w Lwiej miłości (Lions Love and… Lies, 1969) autorstwa Agnès Vardy (w ramach przeglądu będzie można zobaczyć aż 5 amerykańskich filmów tej francuskiej reżyserki), mroczny Zabriskie Point (1970) włoskiego mistrza Michelangela Antonioniego i brutalny Punishment Park (1971) Brytyjczyka Petera Watkinsa – oba z okresu hipisowskiej rewolty czy pełna ludzkiego ciepła historia z amerykańskiej prowincji Bagdad Café (1997) Niemca Percy’ego Adlona od lat osiadłego w Los Angeles.

festival favorites

W tej sekcji, przedstawiającej ulubieńców tegorocznych festiwali i programerów AFF, zostanie pokazany m.in. ciepło przyjęty na Sundance Jamnik (Wiener-Dog) Todda Solondza (bohatera retrospektywy i laureata Indie Star Award na 2. AFF) – prześmiewcza odyseja po amerykańskich miasteczkach z tytułowym psem i plejadą gwiazd (Greta Gerwig, Julie Delpy, czy Danny DeVito); pojawią się pokazywane na festiwalu Sundance nowelowe Certain Women Kelly Reichardt – o życiowych dramatach kobiet z Montany z kreacjami Michelle Williams, Laury Dern i Kristen Stewart; widzowie obejrzą skomplikowany portret relacji rodzinnych w filmie Rodzina Fangów (The Fang Family), wyreżyserowanym przez znanego z aktorskich występów Jasona Batemana, z nim samym oraz Nicole Kidman i Christopherem Walkenem w rolach głównych; czy wreszcie nowy film Richarda Linklatera Każdy by chciał!! (Everybody Wants Some!!), w którym mistrz kina niezależnego nawiązuje do sytuacji znanej z jego kultowej Uczniowskiej balangi przywołując nostalgiczny czar ostatnich dni wakacji spędzanych przez kumpli z teksańskiego uniwersytetu w latach 80.

highlights

Galowe pokazy najnowszych głośnych tytułów, premiery nowych filmów wielkich reżyserów, gwiazdy.

Wśród filmów sekcji Highlights obok wspomnianych wyżej filmów otwarcia i zamknięcia (Paterson i Zwierzęta nocy), Loving i American Honey będzie prezentowany przedpremierowo nowy film Clinta Eastwooda, bohatera zeszłorocznej retrospektywy AFF – Sully, o pilocie Chesleyu Sullenbergerze, który cudem wylądował uszkodzonym samolotem pasażerskim na rzece Hudson, z Tomem Hanksem w roli głównej.

indie star award: Jonas Mekas

Jak co roku AFF przyzna Indie Star Award, nagrodę honorującą wybitnych twórców niezależnego kina amerykańskiego, którą tym razem otrzyma legenda nowojorskiej awangardy filmowej – Jonas Mekas. Ten urodzony na Litwie, a od połowy lat 40. mieszkający w Stanach Zjednoczonych, autor filmowych dzienników uważany jest za czołowego twórcę nurtu new american cinema. Widzowie AFF obejrzą jego film Ścinki z życia szczęśliwego człowieka (Out-Takes from the Life of a Happy Man) z 2012 roku. Sędziwy laureat nie będzie mógł stawić się we Wrocławiu osobiście, ale weźmie udział w uroczystości wręczenia nagrody za pośrednictwem Internetu.

odkrycia Ale kino+

W tym roku na American Film Festival pojawi się sekcja Odkrycia Ale kino+. Pod patronatem tego telewizyjnego kanału filmowego będzie można obejrzeć 11 amerykańskich produkcji niezależnych. W większości są to pierwsze lub drugie filmy reżyserów szukających autorskiego sposobu wypowiedzi w kinie, zaskakujące ciekawą formą lub tematyką.

W tej sekcji znajdą się ciekawe dokonania amerykańskiego kina autorskiego, w większości pierwsze lub drugie filmy poszukujących reżyserów niezależnych. Wśród nich: znany z Sundance Joshy Jeffa Baeny – przewrotna komedia o wieczorze kawalerskim połączonym ze stypą, który wymyka się spod kontroli, czy nagradzane na festiwalach w Clevelend i Deauville złowieszcze Drgawki (The Fits) Anny Rose Holmer, w których rywalizujące ze sobą cheerleaderki padają ofiarami dziwnych, sugerujących opętanie ataków.

on the edge

Odkrycia, eksperymenty, filmy autorskie, często „na granicy” dotychczas uznanych form i dopuszczalnych treści. Pośród eksperymentalnych przedstawicieli tej sekcji będzie można zobaczyć m.in. Przekręt (Fraud), projekt Deana Fleischera-Campa, który z setek godzin nagrań nieznanego mężczyzny wyszperanych na YouTubie zmontował hybrydę, zacierającą granicę między fikcją a prawdą, oraz uhonorowane Wielką Nagrodą Jury na festiwalu Slamdance Co wyrzuci morze (Driftwood) Paula Taylora o pełnej napięć „grze” pomiędzy tajemniczą dziewczyną znalezioną na plaży, a jej wybawcą.

Orson Welles w Europie

Po przeglądzie amerykańskiego dorobku Wellesa na AFF w 2014 roku tegoroczną retrospektywę wrocławski festiwal dedykuje europejskim filmom tego genialnego amerykańskiego aktora i reżysera. Orson Welles (1915-1985) – autor filmu wszech czasów Obywatela Kane – już od lat 50. coraz częściej pracował w Europie (we Francji, Włoszech, czy Jugosławii), uciekając przed komercyjnym systemem hollywoodzkim. Podczas 7.AFF będzie można obejrzeć m.in. nakręcone na Starym Kontynencie adaptacje szekspirowskich dramatów, Proces (The Trial, 1962) na podstawie powieści Franza Kafki, czy swoiste credo artystyczne F jak fałszerstwo (F for Fake, 1973). A także dwa unikalne zestawy nieznanych dzieł Wellesa: nieukończone projekty filmowe i filmy telewizyjne nakręcone w Europie. Program przeglądu uzupełni dokument Magik: Zdumiewające życie i dzieło Orsona Wellesa (Magician: The Astonishing Life and Work of Orson Welles, reż. Chuck Workman, 2014).

otwarcie / zamknięcie

25 października (wtorek) festiwal otworzy polska premiera Patersona Jima Jarmuscha – rewelacji tegorocznego festiwalu w Cannes. Buntownik amerykańskiego kina głosi w swoim nowym filmie pochwałę zwykłego życia, w którym można odnaleźć prawdziwą poezję, tak jak czyni to jego bohater, skromny kierowca autobusu (Adam Driver), zapisujący wiersze w sekretnym notatniku. Natomiast w dniu 30 października (niedziela) festiwal zakończą nagrodzone w Wenecji Srebrnym Lwem Zwierzęta nocy (Nocturnal Animals) Toma Forda – drapieżne kino noir o miłości i zemście z hipnotyzującą muzyką Abla Korzeniowskiego oraz kreacjami aktorskimi Amy Adams i Jake’a Gyllenhaala.

sezon

W tej sekcji prezentujemy interesujące tytuły, które w ciągu ostatniego roku trafiły do polskich kin – zrealizowane w Stanach Zjednoczonych, wyreżyserowane przez Amerykanów lub te z udziałem amerykańskich aktorów. W programie znalazł się m.in. film otwarcia zeszłorocznego festiwalu Carol Todda HaynesaPrzyjaźń czy kochanie? – najnowszy film laureata zeszłorocznej Indie Star Award Whita Stillmana, subtelna kostiumowa adaptacja noweli Jane Austen; a także amerykański dokument Wernera Herzoga zgłębiający naturę Internetu, Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci.   

special docs

W tej pozakonkursowej sekcji pokazane zostaną portrety wielkich postaci amerykańskiej popkultury: David Lynch, żyć sztuką (David Lynch: The Art Life) w reżyserii Jona Nguyena, Ricka Barnesa i Olivii Neergaard-Hol, Richard Linklater, spełnione marzenia (Richard Linklater – Dream Is Destiny) autorstwa Karen Bernstein i Louisa Blacka, Gimme Danger (o Iggim Popie i The Stooges) Jima Jarmuscha. A także m.in. zwycięzca festwalu South by South West, czyli animowany dokument Wieża (Tower) Keitha Maitlanda o masakrze w kampusie teksańskiego uniwersytetu ) oraz nagrodzone za reżyserię w sekcji dokumentu na Sundance – Życie animowane (Life, Animated) Rogera Rossa Williamsa o autystycznym chłopcu kontaktującym się ze światem za pośrednictwem disnejowskich animacji.

specials

W sekcji pojawią się m.in. pierwsze odcinki nowych seriali HBO (Niepewne, Rozwód, Westworld) oraz nowość w programie wrocławskiego festiwalu – zestawy filmów krótkometrażowych. Jeden z zestawów pokazywany jest dzięki współpracy z American Film Institute Conservatory i zawiera m.in. All These Voices – film inspirowany życiem Tadeusza Kantoranagrodzony w tym roku studenckim Oscarem autorstwa Davida Gersona, absolwenta tej prestiżowej amerykańskiej szkoły filmowej. Drugi z zestawów: Jonathan Demme prezentuje: Made in Texas (Jonathan Demme Presents: Made in Texas), to wybrane przez Demme’a krótkie filmy oddające ducha artystycznej wolności teksańskiego Austin; autorem jednego z nich jest gość tegorocznego AFF – Louis Black.

spectrum

Panorama współczesnego kina amerykańskiego, nowe filmy fabularne: „filmy środka”, filmy znanych twórców, nowe talenty, ciekawe zjawiska.

W centrum każdego festiwalu znajdują się konkursy. American Film Festival posiada dwie premierowe sekcje konkursowe: Spectrum, panoramę współczesnego kina amerykańskiego (14 filmów) oraz American Docs, czyli najgłośniejsze dokumenty sezonu pokazujące różne oblicza Ameryki (10 filmów). Oceniane przez widzów filmy będą ubiegać się o nagrody w dwóch kategoriach: film fabularny i film dokumentalny. Nagrody w obu konkursach w wysokości 10 i 5 tysięcy dolarów ufundowała firma BNY Mellon, dodatkową nagrodę – telewizja Ale kino+ (oferta zakupu do emisji).

Wim Wenders

W ramach przeglądu Europejczycy w Ameryce zostanie pokazanych 6 zrealizowanych w Ameryce filmów Wima Wendersa, które są częścią retrospektywy twórczości tego reżysera odbywającej się we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty od września do grudnia 2016 roku, m.in. klasyczny już Paryż, Teksas (Paris, Texas, 1984), czy dokument o Nicholasie Rayu, bohaterze festiwalowej retrospektywy sprzed 4 lat – Film Nicka (Lightning Over Water, 1980).

Wydarzenia specjalne

Info

godzina seansu

film

25 paź 19:00
Jim Jarmusch
/ USA 2016 / 113 min
kup bilet
25 paź 19:30
25 paź 20:00
25 paź 20:45
Wim Wenders
/ Wielka Brytania, Francja, Niemcy, USA 2005 / 122 min
kup bilet
26 paź 10:00
Bruno Dumont
/ Francja, Niemcy, USA 2003 / 119 min
kup bilet
26 paź 10:00
26 paź 10:15
Thomas Bidegain
/ Francja 2015 / 104 min
kup bilet
26 paź 10:15
Abel Ferrara
/ Francja, Belgia, Włochy 2014 / 89 min
kup bilet
26 paź 12:15
Keith Maitland
/ USA 2016 / 96 min
kup bilet
26 paź 12:15
Jason Grant Smith
/ USA 2016 / 83 min
kup bilet
26 paź 12:30
26 paź 12:30
Wim Wenders
/ RFN, Francja, Wielka Brytania, USA 1984 / 147 min
kup bilet
26 paź 12:30
Brian Hansen, Louis Black, Missy Boswell, Ed Lowry, Neil Ruttenberg, Tom Huckabee, Lorrie Oshatz, David Boone
/ USA 2016 / 116 min
kup bilet
26 paź 12:30
Michelangelo Antonioni
/ USA 1970 / 110 min
kup bilet
26 paź 12:45
Nicolas Pesce
/ USA 2016 / 76 min
kup bilet
26 paź 12:45
Kris Avedisian
/ USA 2016 / 85 min
kup bilet
26 paź 12:45
Jeff Baena
/ USA 2016 / 93 min
kup bilet
26 paź 15:00
Alma Har'el
/ USA 2016 / 80 min
kup bilet
26 paź 15:00
Jeff Nichols
/ USA 2016 / 112 min
kup bilet
26 paź 15:00
Adam Pinney
/ USA 2016 / 73 min
kup bilet
26 paź 15:15
Lars von Trier
/ Dania, Niemcy, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Włochy, Holandia 2003 / 137 min
kup bilet
26 paź 15:15
Dean Fleischer-Camp
/ USA 2016 / 52 min
kup bilet
26 paź 15:30
26 paź 15:30
Anna Rose Holmer
/ USA 2015 / 72 min
kup bilet
26 paź 15:30
Orson Welles
/ Francja, RFN, Iran 1973 / 85 min
kup bilet
26 paź 15:30
Roger Ross Williams
/ Francja, USA 2016 / 89 min
kup bilet
26 paź 17:45
Kelly Reichardt
/ USA 2016 / 107 min
kup bilet
26 paź 17:45
Logan Kibens
/ USA 2016 / 87 min
kup bilet
26 paź 18:00
Peter Watkins
/ Wielka Brytania, Francja, USA 1971 / 88 min
kup bilet
26 paź 18:15
Orson Welles
/ Jugosławia, Wielka Brytania, Francja 1967–1982 / 85 min
kup bilet
26 paź 18:15
Justin Tipping
/ USA 2016 / 80 min
kup bilet
26 paź 18:15
Jason Bateman
/ USA 2015 / 105 min
kup bilet
26 paź 18:15
26 paź 20:30
Carson D. Mell
/ USA 2016 / 90 min
kup bilet
26 paź 20:30
Todd Solondz
/ USA 2016 / 88 min
kup bilet
26 paź 20:45
Wim Wenders
/ Niemcy, USA, Kanada 2004 / 123 min
kup bilet
26 paź 20:45
Bertrand Tavernier , Robert Parrish
/ Francja, USA 1983 / 96 min
kup bilet
26 paź 20:45
Paul Taylor
/ USA 2016 / 75 min
kup bilet
26 paź 21:00
Andrew Neel
/ USA 2016 / 96 min
kup bilet
26 paź 21:00
Gabe Klinger
/ USA, Francja, Portugalia, Polska 2016 / 75 min
kup bilet
27 paź 09:45
27 paź 10:00
Emir Kusturica
/ USA, Francja 1993 / 142 min
kup bilet
27 paź 10:00
Orson Welles
/ Francja 1968 / 58 min
kup bilet
27 paź 10:15
Joel Potrykus
/ USA 2016 / 82 min
kup bilet
27 paź 10:15
Carson D. Mell
/ USA 2016 / 90 min
kup bilet
27 paź 12:15
Ferne Pearlstein
/ USA 2016 / 89 min
kup bilet
27 paź 12:15
William A. Kirkley
/ USA 2016 / 105 min
kup bilet
27 paź 12:30
Wim Wenders
/ USA 1982 / 98 min
kup bilet
27 paź 12:45
Joachim Trier
/ Norwegia, Francja, Dania 2015 / 109 min
kup bilet
27 paź 12:45
Adam Pinney
/ USA 2016 / 73 min
kup bilet
27 paź 12:45
Werner Herzog
/ RFN 1977 / 115 min
kup bilet
27 paź 12:45
Tim Sutton
/ USA 2016 / 85 min
kup bilet
27 paź 15:00
Dan Kwan, Daniel Scheinert
/ USA 2016 / 97 min
kup bilet
27 paź 15:00
Michael Curtis Johnson
/ USA 2016 / 88 min
kup bilet
27 paź 15:00
Sophia Takal
/ USA 2016 / 85 min
kup bilet
27 paź 15:15
Bo Widerberg
/ Szwecja, USA 1971 / 117 min
kup bilet
27 paź 15:30
Antonio Campos
/ USA 2016 / 115 min
kup bilet
27 paź 15:30
Justin Simien
/ USA 2014 / 108 min
kup bilet
27 paź 15:30
27 paź 17:45
Gina Abatemarco
/ USA 2016 / 64 min
kup bilet
27 paź 17:45
Theo Anthony
/ USA 2016 / 82 min
kup bilet
27 paź 17:45
Richard Linklater
/ USA 2016 / 117 min
kup bilet
27 paź 18:00
Percy Adlon
/ RFN 1988 / 95 min
kup bilet
27 paź 18:00
Orson Welles
/ Hiszpania, Szwajcaria 1965 / 113 min
kup bilet
27 paź 18:15
Chad Hartigan
/ USA, Niemcy 2016 / 91 min
kup bilet
27 paź 18:15
Barry Jenkins
/ USA 2016 / 110 min
kup bilet
27 paź 18:15
Alma Har'el
/ USA 2016 / 80 min
kup bilet
27 paź 20:30
Elisabeth Subrin
/ USA 2016 / 97 min
kup bilet
27 paź 20:30
Daniel Grove
/ USA 2016 / 103 min
kup bilet
27 paź 20:30
Clint Eastwood
/ USA 2016 / 96 min
kup bilet
27 paź 20:45
Wim Wenders
/ Niemcy, USA 2000 / 122 min
kup bilet
27 paź 20:45
Bruno Dumont
/ Francja, Niemcy, USA 2003 / 119 min
kup bilet
27 paź 21:00
Olivier Assayas
/ Francja 2016 / 105 min
kup bilet
28 paź 09:45
Thomas White, Allan Zion
/ USA, Belgia 1966 / 73 min
kup bilet
28 paź 09:45
Piotr Stasik
/ Polska 2016 / 71 min
kup bilet
28 paź 09:45
28 paź 10:00
Orson Welles
/ Włochy, Maroko 1952 / 91 min
kup bilet
28 paź 10:15
Whit Stillman
/ Irlandia, Holandia, Francja, USA 2015 / 92 min
kup bilet
28 paź 10:15
Rafi Pitts
/ Niemcy, Francja, Meksyk, USA 2016 / 117 min
kup bilet
28 paź 12:15
Justin Tipping
/ USA 2016 / 80 min
kup bilet
28 paź 12:15
Jim Jarmusch
/ USA 2016 / 108 min
kup bilet
28 paź 12:15
Robert Greene
/ USA 2016 / 112 min
kup bilet
28 paź 12:30
Wim Wenders
/ Szwecja, RFN 1980 / 90 min
kup bilet
28 paź 12:45
Daniel Grove
/ USA 2016 / 103 min
kup bilet
28 paź 12:45
Andrew Neel
/ USA 2016 / 96 min
kup bilet
28 paź 12:45
Elisabeth Subrin
/ USA 2016 / 97 min
kup bilet
28 paź 13:00
Chantal Akerman
/ Belgia 1972 / 65 min
kup bilet
28 paź 14:00
Chantal Akerman
/ Francja, Belgia 1977 / 85 min
kup bilet
28 paź 15:00
Richard Linklater
/ USA 2016 / 117 min
kup bilet
28 paź 15:00
Logan Kibens
/ USA 2016 / 87 min
kup bilet
28 paź 15:00
Chad Hartigan
/ USA, Niemcy 2016 / 91 min
kup bilet
28 paź 15:15
Orson Welles
/ Francja, Jugosławia 1962 / 105 min
kup bilet
28 paź 15:30
Kevin Smith
/ USA 2016 / 88 min
kup bilet
28 paź 15:30
Bo Widerberg
/ Szwecja, USA 1971 / 117 min
kup bilet
28 paź 15:30
Matthew Lessner
/ USA 2016 / 87 min
kup bilet
28 paź 15:30
Jake Mahaffy
/ USA 2015 / 100 min
kup bilet
28 paź 17:45
Jason Grant Smith
/ USA 2016 / 83 min
kup bilet
28 paź 17:45
Jim Jarmusch
/ USA 2016 / 113 min
kup bilet
28 paź 17:45
28 paź 18:15
Michael Curtis Johnson
/ USA 2016 / 88 min
kup bilet
28 paź 18:15
Kenneth Lonergan
/ USA 2016 / 135 min
kup bilet
28 paź 18:15
Sophia Takal
/ USA 2016 / 85 min
kup bilet
28 paź 20:30
Greg Kwedar
/ USA 2016 / 86 min
kup bilet
28 paź 20:30
Andrea Arnold
/ Wielka Brytania, USA 2016 / 163 min
kup bilet
28 paź 20:45
Wim Wenders
/ RFN, Francja, Wielka Brytania, USA 1984 / 147 min
kup bilet
28 paź 20:45
Michelangelo Antonioni
/ USA 1970 / 110 min
kup bilet
28 paź 21:00
Jeff Nichols
/ USA 2016 / 112 min
kup bilet
28 paź 21:00
Jon Nguyen, Rick Barnes, Olivia Neergaard-Holm
/ USA, Dania 2016 / 90 min
kup bilet
28 paź 21:00
William A. Kirkley
/ USA 2016 / 105 min
kup bilet
28 paź 22:00
Nicolas Pesce
/ USA 2016 / 76 min
kup bilet
29 paź 09:45
Gina Abatemarco
/ USA 2016 / 64 min
kup bilet
29 paź 09:45
Gabe Klinger
/ USA, Francja, Portugalia, Polska 2016 / 75 min
kup bilet
29 paź 10:00
Peter Watkins
/ Wielka Brytania, Francja, USA 1971 / 88 min
kup bilet
29 paź 10:00
Orson Welles
/ Francja, Jugosławia 1962 / 105 min
kup bilet
29 paź 10:15
29 paź 10:15
Benjamin Dickinson
/ USA 2015 / 97 min
kup bilet
29 paź 12:15
Theo Anthony
/ USA 2016 / 82 min
kup bilet
29 paź 12:15
Jake Mahaffy
/ USA 2015 / 100 min
kup bilet
29 paź 12:15
Antonio Campos
/ USA 2016 / 115 min
kup bilet
29 paź 12:30
Wim Wenders
/ Niemcy, USA 2000 / 122 min
kup bilet
29 paź 12:30
29 paź 12:45
Jon Nguyen, Rick Barnes, Olivia Neergaard-Holm
/ USA, Dania 2016 / 90 min
kup bilet
29 paź 12:45
Greg Kwedar
/ USA 2016 / 86 min
kup bilet
29 paź 12:45
Rafi Pitts
/ Niemcy, Francja, Meksyk, USA 2016 / 117 min
kup bilet
29 paź 15:00
Kris Avedisian
/ USA 2016 / 85 min
kup bilet
29 paź 15:00
Todd Solondz
/ USA 2016 / 88 min
kup bilet
29 paź 15:00
Agnès Varda
/ Francja, USA 1969 / 110 min
kup bilet
29 paź 15:00
Piotr Stasik
/ Polska 2016 / 71 min
kup bilet
29 paź 15:15
Orson Welles
/ Francja, Hiszpania 1955 / 105 min
kup bilet
29 paź 15:15
Werner Herzog
/ RFN 1977 / 115 min
kup bilet
29 paź 15:30
Kelly Reichardt
/ USA 2016 / 107 min
kup bilet
29 paź 15:30
Robert Greene
/ USA 2016 / 112 min
kup bilet
29 paź 17:30
Andrea Arnold
/ Wielka Brytania, USA 2016 / 163 min
kup bilet
29 paź 17:45
Matthew Lessner
/ USA 2016 / 87 min
kup bilet
29 paź 17:45
Orson Welles
/ Hiszpania, Szwajcaria 1965 / 113 min
kup bilet
29 paź 18:00
Emir Kusturica
/ USA, Francja 1993 / 142 min
kup bilet
29 paź 18:00
Wim Wenders
/ Wielka Brytania, Francja, Niemcy, USA 2005 / 122 min
kup bilet
29 paź 18:15
Kevin Smith
/ USA 2016 / 88 min
kup bilet
29 paź 18:15
Keith Maitland
/ USA 2016 / 96 min
kup bilet
29 paź 18:15
Anna Rose Holmer
/ USA 2015 / 72 min
kup bilet
29 paź 20:30
Thomas White, Allan Zion
/ USA, Belgia 1966 / 73 min
kup bilet
29 paź 20:45
Lars von Trier
/ Dania, Niemcy, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Włochy, Holandia 2003 / 137 min
kup bilet
29 paź 20:45
Shelly Lauman, David Gerson, Paul Kowalski, Liv Prior Colliander, Amelie Wen, Daniel Sawka
/ 127 min
kup bilet
29 paź 20:45
Wim Wenders
/ USA 1982 / 98 min
kup bilet
29 paź 21:00
Dan Kwan, Daniel Scheinert
/ USA 2016 / 97 min
kup bilet
29 paź 21:00
Jim Jarmusch
/ USA 2016 / 108 min
kup bilet
29 paź 21:00
Josephine Decker, Daniel Patrick Carbone, Lauren Wolkstein, Lily Baldwin, Frances Bodomo
/ USA 2016 / 77 min
kup bilet
29 paź 21:00
Jeff Nichols
/ USA 2016 / 123 min
kup bilet
30 paź 09:45
Todd Haynes
/ USA 2015 / 118 min
kup bilet
30 paź 09:45
Nicolas Winding Refn
/ USA, Dania, Francja 2016 / 117 min
kup bilet
30 paź 10:00
Orson Welles
/ Francja, RFN, Iran 1973 / 85 min
kup bilet
30 paź 10:00
Bertrand Tavernier , Robert Parrish
/ Francja, USA 1983 / 96 min
kup bilet
30 paź 10:15
Rebecca Miller
/ USA 2015 / 92 min
kup bilet
30 paź 10:15
Brady Corbet
/ Wielka Brytania, Węgry, Francja 2015 / 116 min
kup bilet
30 paź 12:15
Kenneth Lonergan
/ USA 2016 / 135 min
kup bilet
30 paź 12:15
Orson Welles
/ Francja, Hiszpania 1955 / 105 min
kup bilet
30 paź 12:30
Agnès Varda
/ Francja, USA 1969 / 110 min
kup bilet
30 paź 12:30
Wim Wenders
/ Niemcy, USA, Kanada 2004 / 123 min
kup bilet
30 paź 12:30
Percy Adlon
/ RFN 1988 / 95 min
kup bilet
30 paź 12:45
Josephine Decker, Daniel Patrick Carbone, Lauren Wolkstein, Lily Baldwin, Frances Bodomo
/ USA 2016 / 77 min
kup bilet
30 paź 12:45
Roger Ross Williams
/ Francja, USA 2016 / 89 min
kup bilet
30 paź 12:45
Barry Jenkins
/ USA 2016 / 110 min
kup bilet
30 paź 15:00
Lisa Marr i Paolo Davanzo
/ USA, Kanada, Japonia 2010-2016 / 90 min
kup bilet
30 paź 15:00
Shelly Lauman, David Gerson, Paul Kowalski, Liv Prior Colliander, Amelie Wen, Daniel Sawka
/ 127 min
kup bilet
30 paź 15:00
Jeff Nichols
/ USA 2016 / 123 min
kup bilet
30 paź 15:15
Orson Welles
/ Włochy, Maroko 1952 / 91 min
kup bilet
30 paź 15:15
Paul Taylor
/ USA 2016 / 75 min
kup bilet
30 paź 15:30
30 paź 15:30
Olivier Assayas
/ Francja 2016 / 105 min
kup bilet
30 paź 15:30
30 paź 17:45
Brian Hansen, Louis Black, Missy Boswell, Ed Lowry, Neil Ruttenberg, Tom Huckabee, Lorrie Oshatz, David Boone
/ USA 2016 / 116 min
kup bilet
30 paź 17:45
Justin Simien
/ USA 2014 / 108 min
kup bilet
30 paź 18:00
30 paź 18:00
Orson Welles
/ Francja 1968 / 58 min
kup bilet
30 paź 18:15
Ferne Pearlstein
/ USA 2016 / 89 min
kup bilet
30 paź 18:15
Jeff Baena
/ USA 2016 / 93 min
kup bilet
30 paź 18:15
Jason Bateman
/ USA 2015 / 105 min
kup bilet
30 paź 19:00
Tom Ford
/ USA 2016 / 115 min
kup bilet
30 paź 20:45
Dean Fleischer-Camp
/ USA 2016 / 52 min
kup bilet
30 paź 20:45
Wim Wenders
/ Szwecja, RFN 1980 / 90 min
kup bilet
30 paź 21:00
Tim Sutton
/ USA 2016 / 85 min
kup bilet
30 paź 21:00
Joel Potrykus
/ USA 2016 / 82 min
kup bilet