Kino Nowe Horyzonty

Kazimierza Wielkiego 19a -21
50-077 Wrocław
www.kinonh.pl

Kontakt:
kino@kinonh.pl
tel.: +71 78 66 566

Miłośnikom sztuki filmowej obiekt ten jest świetnie znany, gdyż od 2006 roku jest to główne kino największego festiwalu filmowego w Polsce T-Mobile Nowe Horyzonty. Programem oraz zarządzaniem obiektem zajmuje się w pełni Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, a gospodarzem obiektu jest Roman Gutek. W dziewięciu salach można oglądać kino artystyczne i autorskie, jak również wartościowe kino środka. W programie kina znajdują się liczne projekty edukacji filmowej, cykl transmisji oper z legendarnej The Metropolitan Opera, przeglądy i festiwale, filmowe spotkania dla dzieci i seniorów, wystawy i koncerty. We wnętrzu kina znajduje się bistro ze znakomitą kuchnią w przystępnych cenach, galeria plakatu oraz księgarnia z literaturą filmową i płytami DVD.

  • Działalność Kina Nowe Horyzonty jest częścią programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Obiekt jest zarządzany i programowy przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, organizację non-profit.
  • Obiekt dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Bułka z masłem - Solny

Plac Solny 14/Szajnochy 4
50-076 Wroclaw
https://www.facebook.com/bulkazmaslemsolny/

Kontakt:
bulkazmaslem.solny@gmail.com

Bułka z masłem – Solny to stosunkowo nowe miejsce na gastronomicznej mapie Wrocławia.
W eklektycznym wnętrzu albo jednym z ogródków możecie do późnych godzin wieczornych spróbować autorskiej kuchni oraz bogatej ofert barowej. To przestrzeń o wielu twarzach idealna na popołudniowego drinka, późną kolacje a w weekendy na spotkanie ze znajomymi przy dźwiękach lokalnych Djow.

Generation Next

Generation Next
Czysta 4
50-013 Wrocław
generationnext@aviva.pl

Kontakt:
+48 728 889 801

Generation Next to innowacyjny projekt skierowany do pokolenia Y.  GN to nowy standard na rynku finansowym i nowy, niespotykany standard budowania relacji z klientem. Chcemy, aby Generation Next zrewolucjonizowało rynek pracy w ubezpieczeniach. Dajemy szerokiej grupie ludzi coś więcej niż nasze produkty. Organizujemy bezpłatne szkolenia i warsztaty, zapewniamy aktywność sportową, oraz popularyzujemy i upowszechniamy kulturę.
Tworzymy społeczność z ludzi którzy odwiedzają nas na co dzień jak i tych do których docieramy przez media społecznościowe. Zmieniamy zatarty obraz branży finansowej odczarowując go poprzez otwartość i niestandardowe podejście do klienta.